Metin2Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Metin2Hungary
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Please Help Anybody! :)

Go down 
SzerzőÜzenet
salume




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 23.

Please Help Anybody! :) Empty
TémanyitásTárgy: Please Help Anybody! :)   Please Help Anybody! :) Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 6:53 pm

Sziasztok ha valaki tud segítsen lécci. Az öcsikémnek szeretnék 1 p szervert csinálni. Virtual Box-al csináltam a leírás alapján. A szervert rendesen megcsináltam szerintem: megvolt mind a 8 Operation timed out, zöld lett az összes kis gömb a portmap hun-ban, és a hamachiban a rendszer felállás után adtam meg a ....Mt2 nevet. És az is zöld. Az angol kliensbe tettem az indítót. Nagyábol ennyi. A hibák akkor jöttek amikor a filezillát elindítottam beállítottam (a leírás alapján mindent) és amikor elindul mindig ezt az üzenetett kapom: Error Connection to server lost... és mindig ezt írja ki. Sad A navikatnál sem jobb: 2003 - Can't contect to MySQL server on (az IP címem 100 ra végződően). Amikor a Virtual Box-ot használtam akkor is feltűnt hogy kiírja azt hogy:Can't contect to MySQL (IP cím: nem a hamachis.) Amikor be akarok lépni a játékba csak úgy nature akkor meg ezt írja ki (Angol) Failed to connect the server. Ami ezek után nem meglepő xD Az egészet a D meghajtóra csináltam (amikor át kellett nevezni szöveges doc-ban megtettem) Az IP címek helyességére is nagyon figyeltem. Már próbáltam 1x virtual pc-vel a C-re akk is ugyanezek a hibák jelentek meg. Lécci ha van valami elképzelése bárkinek is (Gondolom MySQL a hibás, de nem tom hogy és mit csináljak vele) jelezzen. Nagyon örülnék neki Smile bounce
Vissza az elejére Go down
 
Please Help Anybody! :)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Metin2Hungary :: Minden Más :: Kérdések-
Ugrás: